XXVIII Niedziela Zwykła

Dzisiaj obchodzimy w całej Polsce Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Misyjny, który rozpocznie Tydzień Misyjny. Starajmy się, aby w naszych modlitwach nie zabrakło pamięci o misjach i misjonarzach. Szczególnie pamiętajmy o naszym rodaku Gabrielu Szewczyku. Składka z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na Misje św.

Również w przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci na swoją Mszę św.
o godz. 11.30.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30. Bezpośrednio po różańcu Msza. św. W każdą niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W tygodniu wspominamy:

• poniedziałek – św. Jadwigę Śląską,
  • wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego,
  • środa – św. Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia,
  • piątek – św. Jana Kantego,
  • niedziela – uroczystość św. Jana Pawła II – patrona Małopolski.

W sobotę 10.2023r. o godz. 15.00 odbędzie się Wieczorek Seniora. Rozpocznie się Mszą św., a następnie spotkanie w Domu Parafialnym.

W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. wystąpi Zespół Muzyczny
z Ukrainy
. Po Mszach św. będzie możliwość wsparcia finansowego ich działalności.

Dziękujemy za 9 ofiar indywidualnych przekazanych tradycyjnie lub drogą przelewu internetowego z ubiegłego tygodnia. Dziękujemy również za ofiary złożone dzisiaj do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W przyszłą niedzielę (22.10.2023) i za dwa tygodnie (29.10.2023), po każdej Mszy Świętej Młodzież z KSMrozprowadza znicze, uzyskane ze sprzedaży fundusze, przeznaczone są na działalność KSM-u przy naszej Parafii. Zachęcamy do wsparcia naszej młodzieży.

• poniedziałek o godz. 17:00 – DSM
  • wtorek i czwartek o godz. 19.00 – próba chóru (całość),
  • piątek o godz. 19.00 – KSM
  • sobota: Lektorzy – 9:15; Aspiranci – 9:45; Ministranci – 10:15.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”,
a dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Poprzednia XXVII Niedziela Zwykła